Poznávejte krásy Sicílie v každém věku

I v pokročilejším věku si můžete dovolenou užít naplno a poznávat krásy světa. Děti už jsou dospělé a netlačí vás povinnosti a chození do práce, což znamená, že máte více volného času na to, zažít plno nových zážitků a poznat rozličná místa.

Cestolino.cz vám nabízí velmi široký výběr zájezdů – dovolená pro seniory 55+. Ale kam se vydat? Jak řekl světoznámý Johann Wolfgang Goethe: “Vidět Itálii a nevidět Sicílii je jako nevidět Itálii vůbec, protože Sicílie je klíčem k celé zemi.” Proto by mohla být právě Sicílie místem, kde přičichnete ke krásám cestování, a nebude se vám chtít odjet.

Na Sicílii, která leží 3 km od pobřeží Itálie, naleznete nejen nádherné pláže s azurovým mořem, krásnou přírodu, ale i historicky zajímavé stavby a celá města.

italie sicilieDíky dopravě letecky je doba cesty velmi krátká, sami si zvolíte podle typu zájezdu způsob stravování. Máte možnost si zvolit poznávací zájezd, což je nejlepší volba, pokud chcete strávit aktivní dovolenou. Můžete si každý den sami zvolit, zda chcete strávit krásné slunečné dny na pláži opalováním a koupáním nebo budete mít možnost využít fakultativní výlety.

Hotelové pokoje s výhledem na moře a ostatní plnou výbavou vám budou jen a jen zpříjemňovat pobyt na Sicílii.

Velmi oblíbenou destinací je Catania, jedná se rozlohou o druhé největší město na Sicílii. Na dohled odsud se zdvihá každému známá sopka Etna. Díky ní, je zde hojně použit sopečný kámen jako stavební materiál, což dává tomuto místu osobitou jedinečnost.

Míst, která stojí za to navštívit, se na Sicílii nachází mnoho, je již jen na vás, kde a jak vaši pohodovou dovolenou strávíte.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
27.2.-7.3.2019
All Inclusive
46 690 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář