Soutěž o 3 knihy-Za strašidly na hrady a zámky

Za strašidly na hrady a zámky 3 je publikace, která poutavým způsobem nabízí možnosti 50ti rodinných výletů a my se ptáme, kolik má tato publikace stran? Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail: soutez@parkam.cz a to nejpozději do pondělí, 25.6. 2012

Tři vybraní výherci dostanou právě tuto knihu.

Za strašidly na hrady a zámky 3

V knize najdete pověsti a zajímavosti o hradech i zámcích v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, které zaručují dobrodružství na celý rok. za strasidly na hrady a zamkyKolik tajů skrývají zámky a romantické zříceniny našich hradů? Vydejte se na Edelštejn do náruče lidožravých obrů, za princeznou a divým psem na Hartenštejn anebo podél zlaté řeky do Českého Šternberka. Navštivte tajemné  templáře v Choustníkově Hradišti, kostlivce s diamantovýma očima na Lipnici či ducha mnicha Tobiáše na Jezeří – stačí si jen vybrat.

Padesát turistických map v jedné knize, barevné fotografie, výškové profily, obrázky pohádkových bytostí i jednotlivých tras. Dále pak otvírací doby, restaurace, možnosti parkování a mnoho dalších dobrých rad k příjemnému putování nabízí kniha Za strašidly na hrady a zámky 3, kterou vydala Euromedia Group k.s., Ikar.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Amwaj Rotana Jumeirah Beach

Dubai, Spojené arabské emiráty
20.11.-23.11.2019
Polopenze
21 290 KČ

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Jeden komentář “Soutěž o 3 knihy-Za strašidly na hrady a zámky”

  1. Slavomír Bednárik napsal:

    Dobrá kniha vtine napísaná a dobrá navigacia na rôzne trsy

Přidej komentář