Stylové ubytování v Beskydech

Strávit prodloužený víkend babího léta nebo podzimu ve stylu wellness je rozhodně lákavá nabídka. My jsme narazili na unikátní ubytování v Beskydech, v hotelu U Holubů v Čeladn. Beskydy jsou jedněmi z našich nejkrásnějších pohoří, kde najdete nejen upravené cyklostezky, ale také nedotčenou přírodu. Právě v této době lesy přímo vybízejí k houbaření a procházkám, pro načerpání energie na celou zimu.

Ostatně do lesa to máte z hotelu, co by kamenem dohodil. Nedaleko je také průzračná říčka Čeladenka, kde najdete pstruhy a další bioindikátory čistoty vody. Co se výletů týče, můžete využít značených stezek. Odvážnější se mohou z úpatí hory Smrk vydat až na její vrchol. Hotel je tedy ideálním ubytováním pro rodiny s dětmi, stejně jako pro větší skupiny lidí. Jedná se totiž o bezkonkurenční prostor pro firemní akce a teambuilding. V neposlední řadě musíme vyzdvihnout nezapomenutelnou gastronomii, která sem láká stále více stálých klientů a dokonce i svatebčany, kteří si užívají svatební hostinu a venkovní obřad jako z pohádky.

Klidné ubytování ale využijete nejen nyní, v období babího léta, kdy by byl skoro hřích s sebou na dovolenou nevzít kolo. V zimě je místní příroda jako dělaná na běžky, nedaleko najdete i možnosti sjezdového lyžování. V létě se ochladíte v říčce Čeladence a na túrách načerpáte energii z přírody. Co se ceny za ubytování týče, máte na výběr nadstandardní historický apartmán, ale také pokoje typu ubytovny za ceny, které rozhodně neohrozí váš rodinný rozpočet.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Öko Holz-Blockhaus Hasslacher

Mölltal / Ankogel, Rakousko
26.1.-2.2.2020
Bez stravy
2 329 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář