V neděli proběhl historicky první kadaňský Food festival

V neděli 26. května se na Mírovém náměstí v Kadani uskutečnil food festival. Zvyklí na velké akce z Prahy jsme zázraky nečekali, ale náhodě jsme nenechali nic a ochutnávkovou kartu si v infocentru koupili s dostatečným předstihem. Na místě totiž hned na počátku akce nebyly k dostání.

A co jsme ochutnali?

Zdaleka nejlepší byly steaky z kuchařského stánku Jana Wiesnera. Výtečné ale bylo opravdu vše a sladkou tečkou nakonec buchtičky s rumovým šodó z festivalového stánku Radky Rosické. Festivalové menu bylo pětichodové a třebaže porce byly opravdu ochutnávkové, valili jsme se z náměstí jako balvany. Nakonec jsme si dali výtečné frappé v Krmelci – místní stánek se spoustou dobrot a příjemnou obsluhou. Děti si pohrály v dětském koutku – kopuli s hračkami a my v klidu vytrávili.

Nakonec jsme vše završili rolovanou zmrzlinou, obešli všechny stánky a nakoupili bylinky do naší mini zahrádky a něco ke snídani. Vše bylo moc dobré, ceny přívětivé a nálada perfektní. Chybělo nám více míst k sezení. Příště bychom akci uvítali třeba na nějaké travnaté ploše. Na druhou stranu oceňujeme živou hudbu a skákací hrad pro děti. Celkově byla akce moc vydařená. Snad to takto pozitivně vidí i ti, na které nezbyla ochutnávková kartička 🙂

Fotogalerie:

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Crowne Plaza Sheikh Zayed Road

Dubai, Spojené arabské emiráty
12.12.-17.12.2019
Polopenze
29 500 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář