Za zábavou do Tropical Islands?

Hala původně sloužící pro výrobu vzducholodí se pyšní obřím bazénem, bazénkem pro děti a lagunou s divokou řekou a vířivkami. Voda ale není to jediné, proč se za teplým klimatem dnes a denně vydává spousta rodin i jednotlivců.

Krom úžasného vodního světa, který je jedním z největších krytých bazénů zde najdete také tropický ráj v podobě pralesa. Kvetoucí bromélie, překrásné keře i stromy jsou doplněny hejnem plameňáků, rybkami, želvami a podobně. Projít se tropickým lesem nikdy nebylo jednodušší. Tropický ráj totiž najdete 60 km jižně od Berlína. Pokud vás zajímá, jak ušetřit na vstupném, přečtěte si článek zde.

Zábava pro malé i velké

V ceně vstupného jsou také tobogány a obří dětský svět. Navíc zaplatíte jen za elektrická autíčka. Krom toho je zde připraven také animační program pro malé i velké v podobě různého cvičení a dalších aktivit. Místní divadlo také pořádá sportovní workshopy v dětském světě. Děti se mohou naučit různým cirkusovým kouskům od kotrmelce až po salta.

Návštěvníci Tropical Islandu mohou navštívit i některé z jedinečných představení, ve kterých vystupují tanečníci, kouzelníci a baviči z celého světa. Vstupné pro dospělou osobu činí 10 euro, děti do 14 let zaplatí 8 euro.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
30.1.-5.2.2020
Bez stravy
7 435 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář