Zkuste některý z ostrovů Řecka

Každý miluje čas dovolených. Je jen a pouze na vás, zda tu letošní prožijete doma na zahrádce, na chalupě, někde v penzionu v rámci České republiky, nebo zda si budete užívat moře a sluníčka. Kam na dovolenou právě letos, to je otázka, která trápí většinu z nás. V Chorvatsku jsme byli loni, v Turecku jsou nepokoje, tak co zkusit lastminute Řecko? Řecko nabízí neuvěřitelně pohostinná městečka ihned na pobřeží některého z hotelu, jako je Kréta, Rhodos, Zakyntos či ostrov Lefkada. Toto jsou ty nejznámější, ale v Řecku jich je na tisíc. Ovšem jen kolem stovky jich je obydleno a tak je na vás, zda pojedete tam, kde to žije a na turisty jsou připraveni, nebo do oblastí, kde turisty v podstatě nepotkáte.

Tak či tak zcela jistě zkuste řeckou kuchyni. Ta je lehká a v parných dnech sice zasytí, ale nebudete mít pocit, že máte v břiše kámen až do pozdního odpoledne. Velmi vyhledávané jsou speciality z mletého masa a samozřejmě také pokrmy z ryb a darů moře. Krom jídla můžete zkusit také místní bary a diskotéky, ty jsou proslulé stejně, jako cestování na skútru.

Skútr si v Řecku půjčíte v podstatě velmi levno a můžete si zajet i na vzdálenější pláže nebo jiná odlehlejší místa. Nezapomeňte se pojistit a dovolenou si užijte se vším všudy. Přivezte si spoustu suvenýrů a svou pokožku nechte vstřebat tolik slunečních paprsků, kolik jen snese.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

DOM PEDRO + KAŇONEM NA MÍSTO, KDE SE ZASTAVIL ČAS

Caniço, Madeira
24.5.-7.6.2019
Polopenze
19 180 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3
INVIA.cz

Jeden komentář “Zkuste některý z ostrovů Řecka”

  1. Anna V. napsal:

    Řecká kuchyně je opravdu skvělá, zasytí Vás a přitom nemáte výčitky z tučných jídel. Spousta dobrých receptů je na stránkách http://www.objevterecko.cz/recka-kuchyne/recepty/

Přidej komentář