Info o projektu „Otevřte 13. komnatu“

Info o projektu „Otevřte 13. komnatu“

Jste milovníky hradů a zámků a máte rádi adrenalin? Tak právě pro Vás je tu projekt „Otevřte 13. komnatu“, který spustilo sdružení Zlatý pruh Polabí, o.p.s, minulý rok v květnu a hned mělo veliký ohlas. A v čem vlastně tento projekt spočívá? Jde o to, že v letošní sezóně, bude vybráno 10 hradů a zámku, které budou moci návštěvníci a nadšenci navštěvovat a zažívat velmi zajímavé, tajemné a interaktivní prohlídky. Těmito prohlídkami bude návštěvníky provázet tajemná postava, která nějakým způsobem souvisí s historií daného hradu nebo zámku.

Toto je jedinečná příležitost, jak poznat daná místa neobvyklým způsobem, například i podle hmatu nebo chuti.

O vysoké úrovni tohoto projektu, Vás může přesvědčit 1.místo v 16.ročníků národní přehlídky propagačních materiálů v cestovním ruchu Tourpropag Písek.

Pokud jste se rozhodli zapojit se do odkrývání tajemství a chcete zábavnou formou poznat historii jednotlivých míst, stačí Vám jen, když navštívíte alespoň sedm z deseti hradů a zámků, které jsou zapojené do projektu. Budete potřebovat cestovní pas, který dostanete při vstupu do prvního vybraného zámku či hradu. Při každém vstupu do další památky obdržíte se vstupenkou i hrací kartu s tajenkou, kterou budete během prohlídky řešit s tajemnou postavou, která Vás bude provázet. Za správné řešení každé tajenky obdržíte jeden klíč. Čím víc klíčů budete mít, tím více budete blíže ke třinácté komnatě. Pokud získáte sedmý z deseti možných klíčů, budete moci před vybranou třináctou komnatou říci „Sezame, otevři se!“ a čekat na tajemství, které Vám komnata odkryje.

A na vytrvalce, kteří otevřou komnatu, čeká pasování do řádu strážců 13. komnaty.

Určitě si tak krásné dobrodružství nenechte ujít a zúčastněte se tohoto úžasného projektu.

You May Also Like

Info o projektu „Otevřte 13. komnatu“

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Info o projektu „Otevřte 13. komnatu“

Výstava Dýně hrají všemi barvami

Info o projektu „Otevřte 13. komnatu“

Smrtonosné pasti tropického skleníku Fata Morgana v Troji

Info o projektu „Otevřte 13. komnatu“

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *